בעידן הטכנולוגי של ימינו ישנן אין ספור אפשרויות למיגון הבית / העסק:
מגוון אדיר של מערכות אבטחה, מצלמות מיצרנים שונים ובעלות פונקציות ואיכויות שונות המיועדות לצילום פנים / חוץ / יום / לילה ...
מערכות אזעקה הכוללות מגוון רחב של גלאים מסוגים שונים, הן להתקנות פנים והן גלאי חוץ...

המגוון הרחב כל כך יוצר בלבול וחוסר הבנה בשאלה, מה השילוב האופטימאלי והנכון לכל מקרה ומקרה ?

 

כיום, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת פתרונות ייצירתיים להקמת מערכות אבטחה ומיגון איכותיות ביותר.
הציוד המגוון והמתוחכם בתחום מערכות האבטחה וההקלטה, מערכות האזעקה, התקשורת והתאורה, מאפשר תכנון ויישום פתרונות מתקדמים שיגנו על סביבת המגורים, בית העסק ועוד.
עם זאת, עצם המגוון הרחב של המוצרים בתחום, יוצר לעיתים גם בלבול ולכן החשיבות הרבה שבלימוד הצרכים והתכנון המוקדם.
הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום, לתכנן מערכות משולבות הן עם מצלמות אבטחה המאפשרות צילום גם בתנאי תאורה קשים ובשעות הלילה, בשילוב עם מערכות הקלטה משוכללות, אשר מאפשרות צפייה והקלטה מכל מקום, גם על גבי רשת האינטרנט ובאמצעות מכשירי הסלולאר.
את מערכת ההקלטה (וידאו ושמע) ניתן לשלב גם עם מערכות אזעקה מתוחכמות שיגנו על הבית / בית העסק הן מבפנים ובמיוחד מבחוץ ויאפשרו התראות מוקדמות עוד בטרם חדירה אל המרחב המוגן.
התראות במסרונים SMS לסלולאר וחיוג למוקד אבטחה, הם רק חלק מהאפשרויות הרבות הקיימות.
כל זאת ועוד בשילוב עם תאורות חכמות המשולבות במערך האבטחה ומופעלות באמצעות גלאי תנועה המגבירות את ההרתעה וכמו כן מאפשרות קבלת תיעוד מצולם ומוקלט באיכויות גבוהות ובאור יום גם בתנאי חשכה מוחלטת.

מניסיוננו הרב בתחום השבחת ראיות ובמיוחד בפענוח צילומים והקלטות (וידאו וסאונד), אנו מציעים לכם, כי תקדימו יעוץ לתכנון מערכות אבטחה ומיגון בטרם תתקינו אותן ובכך תפיקו מהן תוצאות טובות בהרבה, אשר יחסכו מכם הוצאות מיותרות על שיפורי איכות ועוגמת נפש רבה בהמשך.  

דורון בלדינגר, משפטן ומהנדס אלקטורניקה בעל רקע טכנולוגי עשיר וניסיון רב שנים, הן בתחום הצילום והן בתחום הפענוח של צילומים והקלטות, סייע לא אחת בפענוח תיקים אזרחיים ופלילים כמו גם בחקירות משטרה מורכבות בהן היו בין חומרי הראיות, צילומים והקלטות של וידאו וסאונד.
בלדינגר משמש כעד מומחה בתחום ומגיש חוות דעת משפטיות בכל הנוגע לראיות מצולמות ומוקלטות בתחום המשפטי בכלל והמשפט הפלילי בפרט.

פתרונות מיגון מתקדמים - דורון בלדינגר

054-4212424