חיסול ממוקד | תכניתם של ברהנו טגניה וגלעד שלמור | 27.02.19

ראיון בתכנית בעקבות הרצח של שרון דדון בחניון בר"ג: למה נשלחו שני אנשים בשביל לירות באש חיה בדדון, ולא הסתפקו בהנחת מטען, למשל?  וגם: כך המשטרה תנסה לפענח מיהם רעולי הפנים שירו. תכניתם של ברהנו טגניה וגלעד שלמור 

צבא האמת של רומן זדורוב - אילן לוקאץ' | חדשות אולפן שישי | 01.02.19

מאות אלפי ישראלים מאמינים שאדם שהם לא מכירים, רומן זדורוב, לא רצח את תאיר ראדה לפני 12 שנים. כתבתו של אילן לוקאץ', על אנשים שהקדישו את חייהם לחקר הפרשה.
חדשות 2, אולפן שישי, מיום 01.02.2019

מצלמות גוף יוצמדו לשוטרים - אולפן חדשות Ynet 20.01.19

ראיון באולפן חדשות Ynet, מיום 20.01.2019, על מצלמות הגוף של המשטרה, בעקבות הפרויקט החדש שבמסגרתו יוצמדו בשלב הראשון מצלמות גוף ל-6,000 שוטרים. הדגמת המצלמות והשאלות המשפטיות שכבר צצות ועולות מהנוהל המשטרתי.

פרויקט מצלמות הגוף של המשטרה - טוב או רע?

ראיון ברדיו קול הים האדום (אילת) בתוכנית האקטואליה של סער צברי, מיום 03.01.2019. הנושא: פרויקט מצלמות הגוף של המשטרה שיוצא לדרך. האם תיעוד המפגש בין שוטר ואזרח מטיב עם האזרחים? מה המשמעויות לכך וטיפים חשובים לציבור המאזינים בנושא תיעוד והקלטת אירועים אשר יכולים לשמש בסופו של יום כראיות להוכחת טענות הצדדים במקרה של חקירות במשטרה או הליכים משפטיים.​

על פרשת זדורוב והראיה החדשה סביב א.ק.  29.10.18

ראיון ברדיו גלי ישראל, בתוכנית של שרה בק, בעקבות הגילויים החדשים בפרשת זדורוב, סביב א.ק. והממצאים החדשים. על המשמעות המשפטית של עניין זה לזדורוב עצמו, דיון בסוגיית הד.נ.א ועל התהלות הפרשה בכלל.

על פרשת הסרטון של עדן בן זקן - האם פרצת אבטחה ?  19.02.18

ראיון ברדיו קול רגע בעקבות הדלפת הסרטון האינטימי של עדן בן זקן, מהחנות של נטע אלחמיסטר. האם יכול ומדובר בפרצת אבטחה? על מי האחריות להפצתו?
ואיך נמנעים ממקרים שכאלה? 

על הרצאות בתחום המשפט הפלילי - ערב חדש 06.09.17

ראיון בתוכנית ערב חדש - בטלויזיה החינוכית, על פרוייקט הרצאות בתחום המשפט הפלילי. לפרטים נוספים על הרצאות בתחום, בקרו באתר, בדף הרצאות.

 

"לזדורוב לא היה סיכוי" - מעריב סופ"ש 08.04.16

דורון בלדינגר, מהנדס ומשפטן, מומחה לראיות מוקלטות ומשפט פלילי, התייחס בערב עיון במרכז האקדמי כרמל בחיפה להרשעתו של רומן זדורוב ברצח ראדה ז"ל: "בשיטת המשפט הנהוגה במדינת ישראל, לא היה לו סיכוי לעמוד על חפותו".

על דחיית ערעורו של רומן זדורוב בעליון - "הצינור" - ערוץ 10

המומחה דורון בלדינגר מתארח אצל גיא לרר בתוכנית הצינור בערוץ 10 ביום 231215 לאחר דחיית ערעורו של זדורוב בעליון . על דחיית הערעור והחשיפה ברשתות החברתיות.

על דחיית ערעורו של רומן זדורוב בבית המשפט העליון - מבט שני - ערוץ 1

ביום דחיית ערעורו של רומן זדורוב בעליון, המומחה דורון בלדינגר מתארח באולפן מבט שני - ערוץ 1. מיום 23.12.15.

המשפטן שפעל לחפותו של זדורוב על דחיית הערעור - גבי גזית 103

המשפטן שפעל לחפותו של זדורוב מאוכזב - הסוף עוד לא פתור - ראיון ברדיו אצל גבי גזית 103 מיד לאחר הכרעת הדין ודחיית ערעורו של רומן זדורוב. ראיון טלפוני מבית המשפט העליון, מיד אחרי ההרשעה, ביום 23.12.15

סערה ביטחונית בעקבות צילום סרטון בבית ראש הממשלה 

ניתוח הסרטון שצולם בבית ראש הממשלה ע"י מושיק גלמין עם שרה נתניהו, בעקבות טענותיו של ראש המוסד לשעבר יובל דיסקין על כך שהסרטון מהווה פירצה אבטחתית חמורה. לטענתו: "גורמים עויינים היו משלמים הון בשביל הסרטון",האמנם?
כל הפרטים והראיון בתוכנית של יאיר ניצני, בגל"צ, 17.02.15.

תיק קצב - ערוץ 10 - אורלי וגיא חוזרים עם תשובה

שלוש שנים אחרי גזר הדין שהרעיד את המדינה, אורלי וגיא חוזרים לפרשת משה קצב. כעת גם המשפחה אשר תמכה לאורך כל הדרך, מתחילה לראות את הדברים אחרת, "הוא היה צריך להודות שהיה להם רומן וזהו". צפו בפרק המלא. מיום 06.01.2015.

שיחת הטלפון של שלושת הנערים החטופים למוקד 100

הכתבה של גלעד שלמור, כפי ששודרה במהדורת החדשות של ערוץ 2 ביום 02.07.14

המומחה דורון בלדינגר בתקשורת

שלושה תיקים פליליים ידועים שמבוססים על ראיות מוקלטות ומצולמות, אשר סוקרו בתקשורת:
(1) רצח הרב טלבי ז"ל, המשטרה מיהרה להכריז התאבדות מבלי שהושקעה חקירה - ערוץ 2
(2) תיק מח"ש נגד שלושה שוטרים עקב תלונתו של טארק אבו לבן - חדשות 10
(3) תיק זדורוב ורצח תאיר ראדה ז"ל - מכתבת ערוץ 1 - מבט שני

לא רק תאיר יודעת - משדר מיוחד בערוץ 10

בעקבות קבלת ערעורו של רומן זדורוב והחלטת ביהמ"ש העליון להחזיר את התיק לדיון בביהמ"ש המחוזי. שרון גל חוזר ומשדר את סרטו מ-2008 "רק תאיר יודעת" ומקיים דיון באולפן בנוגע לממצאים החדשים שהתווספו והתגלו בשנים האחרונות. 6.5 שנים עברו מאז הרצח המזעזע של תאיר ראדה ו-5 שנים עברו מאז שודר הסרט לאחרונה, אך כעת נראה שכבר לא רק תאיר יודעת.

הבוקר של קשת על פרשת ראדה - זדורוב 

בעקבות החלטת ביהמ"ש העליון לקבל את ערעורו של רומן זדורוב ולהחזיר את התיק לביהמ"ש המחוזי, מתארחים בתוכנית הבוקר של קשת - ערוץ 2, מיום 19.03.13 : אולגה זדורוב, פרופ' רון שפירא, דורון בלדינגר, אילנה ראדה, עו"ד איתי הרמלין.

ראיון בחדשות 7 - השאלות שחובה לבדוק בפרשת רצח תאיר ז''ל

בעקבות החלטתה של שופטת ביהמ"ש העליון, עדנה ארבל, להחזיר את תיק הרשעתו של רומן זדורוב ברצח תאיר ראדה ז"ל לעיון מחודש בביהמ"ש המחוזי בנצרת שוחחנו ביומן ערוץ 7 עם מהנדס הקול והוידאו דורון בלדינגר, מי שהיה שותף לחשיפת הכשלים והליקויים בהתנהלות חוקרי המשטרה בפרשה. ראיון מיום 18.03.2013.

כתבה בעיתון כלכליסט

אלמנה טוענת: ביטוח ישיר ערכה מחדש הקלטות עם הבעל המנוח.
חברת ביטוח ישיר הפסידה במשפט שנהלה במשך שנים. כעת גם לאחר שניסו להסתתר מאחורי "דלתיים סגורות" האמת יוצאת לאור. ישלמו את מלוא סכום הפוליסה ובתוספת שכ"ט והוצאות משפט.  מיום 23.10.2012

כתבת שער במוסף ידיעות אחרונות

CSI כפר סבא. 08.06.2012
כתבתה של אירית גרינברג, מוסף ידיעות השרון, בעיתון ידיעות אחרונות.
"בחדר קטן במרכז מסחרי בשרון מנהל דורון בלדינגר מעבדה משוכללת בה מפענחים זירות פשע שאפילו המשטרה לא הצליחה לפצח".

מחדל משטרתי – רצח או התאבדות ?

תחקיר התוכנית 360 ששודר בערוץ 2. 20.06.2011.

נופים חרוכים: 5 שנים מאז רצח תאיר זאדה, בקצרין לא חוזרים לשגרה

מאת כתב הארץ, קובי בן-שמחון, 12.05.2011.
חמש שנים חלפו מאז נרצחה תאיר ראדה בת ה-13. חצי שנה עברה מאז הורשע במעשה רומן זדורוב. אבל העיר קצרין עדיין לא מוצאת מנוח.

קריאה אינטרנטית: יודעים על רצח תאיר? דווחו !

מי מנסה למנוע מהמהנדס דורון בלדינגר להעלות לרשת קריאה לבני נוער הקושרים עצמם לרצח תאיר ראדה ז"ל להודות במסגרת עסקת טיעון?
כתבה + ראיון רדיו ביומן הצהריים - עם שמעון כהן, ערוץ 7, 27.02.2012

 

לראשונה בישראל, קריאה להודות ברצח באמצעות היוטיוב

קול קורא למעורבים ברצח הילדה תאיר ראדה ז"ל להביא לסיומן, 4 שנים של שתיקה. וראיון מוקלט עם דורון בלדינגר במיוחד לאתר Kr8: "לא נוריד את הסרטון מהיוטוב לפני שנקבל מידע חדש בדבר מעורבות אפשרית של בני נוער".

על התנהלות חקירות המשטרה בפרשת רומן זדורוב

ראיון קצר כפי ששודר בערוץ 9 - ישראל פלוס, בתוכנית "אולפן פתוח" בעקבות הרשעתו של רומן זדורוב ברצח הילדה תאיר ראדה ז"ל. מיום 28.10.2011.

תלונה למח''ש: הראיה המרכזית נגד זדורוב - זיוף

29/04/2010

אחד מעדי ההגנה במשפט רצח תאיר ראדה, מומחה לניתוח וידאו וסאונד, טוען כי קצין משטרה זייף באמצעות מחשב את הצילומים שמעידים על כך שטביעת הנעל של הנאשם נמצאה על מכנסי הקורבן. משרד המשפטים: "החומר התקבל וייבחן"

עתירה לבג''צ בעניין רוצחיה של תאיר ראדה ז''ל

מסמך העתירה מיום 22.2.11
בג"ץ 1451/11
בלדינגר דורון נ. היועץ המשפטי לממשלה

מי רצח את תאיר ראדה? - מבט שני, ערוץ 1 

תחקיר מבט שני, מיום 05.01.2011, חושף גילויים חדשים על פרשת הרצח שזיעזעה מדינה שלמה וריסק את משפחת ראדה. גם פסק הדין שהרשיע את רומן זדורוב ברצח ילדתם, לא פיזר את הספיקות באשר לזהות הרוצח או הרוצחים. במשדר מיוחד מורחב מהרגיל חושפת מבט שני את מסכת הראיות עם ניתוח של מומחי וידאו וצילומים בלעדיים.

פרשת טארק אבו לבן - התעללות או עלילה? 

בדיקת מומחה חשפה, כי תאריך הקובץ של הווידאו שהגיש תושב מזרח ירושלים להוכחת ההתעללות בו על-ידי שוטרים היה שנתיים וחצי לפני האירוע שאלת האותנטיות של הווידאו עשויה להיות מכריעה בהחלטת בית המשפט. מיום 03.01.2011

ניתוח הסיבות להרשעתו של רומן זדרוב.

יומן חדשות לפי שעה, רדיו ערוץ 7, שמעון כהן מראיין את דורון בלדינגר בעקבות פרסום מאמרו "גם למדינה ישנם קווים אדומים ושיקולים של עלות מול תועלת", מאמר העוסק בניתוח הסיבות שהביאו להרשעתו של רומן זדורוב ברצח הילדה תאיר ראדה ז"ל. מיום 15.12.2010

חשד: עדות לתקיפת שוטרים צולמה שנתיים לפני האירוע

חדשות ערוץ 10, 20.12.2010
תושב מזרח ירושלים התלונן כי הותקף על ידי שוטרים. כראיה הציג סרטון סלולרי עם החבורות. במחלקה לחקירות שוטרים אמצו את גרסתו והציגו את הסרטון כראיה. אך בדיקת מעבדה הראתה: התמונות צולמו שנתיים לפני התקיפה לכאורה.

אתר המומחה - דורון בלדינגר

054-4212424