שיפור צילומי וידאו ממקורות שונים של מערכות אבטחה (טמ"ס), סלולר ועוד...

מבוצעים הן ע"י שימוש בציוד אולפני יעודי המאפשר לשפר איכויות הקלטה גם ללא התערבות מחשב והן ע"י שימוש במגוון תוכנות מקצועיות לשיפור איכות התמונה במצבים מורכבים יותר.

שיפורי האיכות מבוצעים ברמת הבהירות, החדות, צבעי התמונה, מריחות צבעים, שיפורי איכות לצילומי מצלמות אבטחה שצולמו בתנאי תאורה קשים (יום / לילה), כמו כן ביצוע תקריבים (Zoom) לפרטים מהותיים או לאזור ההתרחשות.


בין השאר אנו מבצעים גם המרות בין פורמטים שונים של הקלטות וידאו כגון:     הקלטות דיגיטליות בפורמטים שונים / הקלטות מערכות אבטחה מסוגים שונים / מצלמות נסתרות / צילומי וידאו ממכשירי סלולאר ועוד.

בנוסף מבצעים סנכרון של צילומי וידאו בין מצלמות שונות. פעולה זאת אופיינית במיוחד לצילומי מערכות אבטחה בעלות מצלמות מרובות ובמקרים של צילומי חקירה ומעקבים מורכבים שבוצעו במספר מצלמות שצילמו בו-זמנית). בנוסף לכך, במקרים שונים אנו מפיקים גם סרטי וידאו המציגים מסך מפוצל ומסונכרן של מספר מקורות וידאו בו-זמנית.
סנכרון של מספר מצלמות לרב יכול לשפוך אור וללמד על התנהלות הגורמים הנבדקים בזירה ועל הקשר בניהם.

הפקות הוידאו ו/או הקבצים המשופרים מוקלטים על גבי מדיות מתאימות על מנת שאלה יוכלו להיות מוגשות כראיות בהליכים משפטיים ובמספר העותקים הנדרש. גם במצבים אלו מצורף מסמך (דוח פעולה) המאשר את העבודה שבוצעה.

מעבר לכל האמור, באולפננו קיימים גם כלים ייחודיים ללכידת תמונות סטילס מתוך קובצי וידאו המאפשרים גם ביצוע תקריבים (Zoom) על פרטים בתמונה. יש לציין כי לעיתים, תמונות תקריב יוצאות לא ברורות (מפוקסלות) וע"י ציוד יעודי אנו משפרים ומחדדים את תמונות התקריב לצורך זיהוי פרטים מהותיים, כגון: פני החשוד, פרטי לבוש ייחודיים, מספר לוחית רישוי של רכב ועוד.

לאחר ביצוע עבודת השיפור, נמסור ללקוח דיסק הכולל גם את ההקלטה המקורית (זו שלפני השיפור) וגם את קובצי ההקלטה שלאחר השיפור בצירוף מסמך (דו"ח פעולה) נלווה שמפרט לביהמ"ש את כל העבודה שבוצעה ובשקיפות מלאה.

 

דרך ביצוע המרה של קלטות וידאו אנלוגיות לדיסק וידאו נאמן למקור

את קלטות הוידאו, אשר נמסרו לידנו, נקליט לדיסקים מסוג DVD-R כך שמכשיר הוידאו-טייפ אשר בו מתנגנת הקלטת (Play) מחובר בכבלים (וידאו+אודיו) לצורב אולפני מסוג Pioneer DVD Recorder 

אשר צורב (Record) דיסקים מסוג DVD-R. 

גם בהמרה זו, לאורך כל התהליך של יצירת הדיסק הנאמן למקור אין התערבות של ציוד מחשב.

לאחר סיום תהליך הצריבה, הדיסק משוכפל במכשיר הצורב האולפני לעותקים נוספים ככל שנדרש בעזרת פונקצית המכשיר Copy - Disc BackUp, כך שכל אחד מהדיסקים ששוכפלו זהה בדיוק לשאר והינו נאמן לקלטת המקור. 

שיפורי איכות והמרות קבצים בוידאו

ברשותנו אולפן וידאו משוכלל עם ציוד מתקדם

יש לסובב את המסך לתצוגה מלאה של האתר

אתר המומחה - דורון בלדינגר

054-4212424